Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ja se ku e kanë gjetur këto ditë të nxehta Sheila Haxhiraj dhe në praninë e kujt!
Live From Tirana • 17:17 02/07/2021
Këngëtarja e njohur Sheila Haxhiraj në këtë lidhje telefonike ka treguar se ku po i kalon pushimet dhe me kë gjendet aktualisht. Ndër të tjera ajo ka treguar dhe për planet e saj të ardhshme rreth karrierës. Ksenja Shoshaj Stenaldo Mëhilli Sheila Haxhiraj Danko Dj
Si është më mirë Tirana, me apo pa makina? Ja mendimi i qytetarëve…
Live From Tirana 15:28 20/09/2021
Diana Mile tregon gjithçka që duhet të dini për aktivitetet e javës pa makina në Tiranë!
Live From Tirana 15:26 20/09/2021
Einxhel Shkira dhe Afrika! Prezantuesja tregon detaje nga eksperienca e saj ‘tropikale’
Live From Tirana 17:54 18/09/2021
Çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë?!
Live From Tirana 16:31 18/09/2021
Këshillat që Rita Petro jep mbi lumturinë, duhet t’i dëgjojnë të gjithë të rinjtë!
Live From Tirana 17:12 17/09/2021
Rezarta Skifteri: “Çdo gjë sot është fallso, kush sjell çudinë më të madhe komentohet më shumë!”
Live From Tirana 18:15 15/09/2021
“Portofolin me vete”, Iva Tiço flet për pushimet në Shqipëri dhe jo vetëm…
Live From Tirana 17:59 15/09/2021