Celebrities Gossip Showbiz

Ja se si e ka kaluar Semi Jaupaj këtë ditë të diele!

Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u kthye më fuqishëm se kurrë në muzikë. Ajo publikoi “Mos u kthe” dhe ‘Ani‘, dy këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku që nga çastet e para të publikimit dhe që numërojnë miliona klikime.

Semi shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj e kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme. Këngëtarja na ka treguar se si e ka kaluar këtë ditë të diele e mesa duket si një ditë pushimi, Semi e ka kaluar me familjen e saj, ku si gjithmonë ka treguar se ndjehet e llastuar.

 

Ka një vajzë të vockël që i plotëson dëshirat 

Byreku me kos i mamit është gjëja më e mirë në botë 

e diela që duam

Së fundmi Semi na ka treguar se po punon për një projekt të ri muzikor për të cilin është shumë entuziaste. Para disa ditësh bukuroshja ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit e saj i kanë drejtuar disa pyetje në lidhje me këngën e re. Shumë prej tyre ishin se kur do të publikohet dhe a e ka xhiruar tashmë videoklipin e këngës dhe Semi nuk ka nguruar t’i përgjigjet edhe këtyre pyetjeve, duke u shprehur se ende i duhet pak kohë që të mund ta realizojë ashti siç ajo dëshiron.