Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ja se si reagon Kim Kardashian kur Ellen DeGeneres i thotë se zinxhiri i artë i Psalmit është i rremë!

Edhe pse vetëm 2 vjeç, Psalm West, djali i yllit të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim Kardashian West, tashmë po grumbullon një koleksion të mrekullueshëm bizhuterish. Ellen habitet kur Kim i thotë se zinxhiri i tij prej ari, është i vërtetë. Ne nuk do të prisnim asgjë më pak nga fëmija i Kim Kardashian dhe Kanye West.

Ndërsa shumica e fëmijëve luajnë me veshjet ose kutitë e bizhuterive të prindërve të tyre, 2-vjeçari Psalm, tashmë ka një koleksion të tijin. Gjatë një interviste në “The Ellen Show”, prezantuesja Ellen DeGeneres supozoi se zinxhiri i arit i Psalmit ishte i rremë. Kim dhe Ellen po diskutonin për karakteret krejtësisht të ndryshme të katër fëmijëve të Kim, kur Ellen pyet atë për zinxhirin që mban në qafë djali i saj. Ajo pyet se si mund ta mbajë Psalm atë zinxhir gjigand, të rremë. Kim ngulmon se varësja nuk është e tillë, ndërkohë që Ellen vazhdon të mos e besojë duke u shprehur:

O zot i madh. Si mund ta mbajë gjithë atë? Duket si zinxhir gangsterësh apo diçka e tillë. Nuk është fallco?!

Gjatë bisedës së tyre, Kim foli dhe për vajzën e saj 8-vjeçare North West dhe shpjegon se ajo vendos tatuazhe të rreme në fytyrë dhe dëgjon Black Sabbath. Kur Ellen e pyeti se si mësoi ajo për grupin, Kim u përgjigj se:

Unë nuk kam asnjë ide. Mendoj se në TikTok.

Rikujtojmë se, look-u i Kim Kardashian në “Met Gala” teksa fytyra e saj ishte tërësisht e mbuluar shkaktoi jo pak zhurmë në mediat sociale. Veshja e saj e pazakontë u komentua gjithandej në rrjet. Ajo shoqërohej nga një njeri misterioz, i mbuluar po ashtu tërësisht në të zeza, i cili ngjante shumë me Kanye West.