Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ja si do të bëhen bashkë Rama, Basha dhe Meta nëpërmjet humorit! Ideja vjen nga Ledio Lako…
Dilema Sociale • 20:13 05/04/2021
A jep politika humor apo humori i shërben politikës në periudhë politike?! Historia e humorit është e lidhur pazgjidhshmërisht me politikën. Nga veprat e pavdekshme të Aristofanit e deri tek memet e sotme në rrjetet sociale, marrëdhënia mes tyre i ngjan një raporti dashuri-urrejtje. I ftuar në linjë telefonike tek “Dilema Sociale” ishte aktori i njohur i humorit në ‘Portokalli’, Ledio Lako, i cili diskutoi rreth humorit që aktorët bëjnë për politikanët. Ledio Lako Eno Popi
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021