Ja si e ka ndryshuar eksperienca me COVID-19 Orgesa Zaimi-n!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 22:18 05/01/2021
Eftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit në “Top Albania Radio” këngëtarja e njohur, Orgesa Zaimi uroi të gjithë shqiptarët për një vit me sa më shumë shpresë, dashuri dhe shëndet. E pyetur se çfarë kanë qenë më të mirat e vitit 2020, këngëtarja tha se në këtë kohë pandemie e vetmja gjë e rëndësishme dhe me vlerë është familja dhe se nuk ka në botë gjë më të çmuar se ajo. Orgesa specifikoi se pasi u infektua me COVID-19 e vetmja gjë që mendonte dhe e bëri të reflektojë ishte rëndësia dhe vlera e padiskutueshme e familjes. Githashtu ajo tha se kjo eksperiencë aspak e zakontë e ndryshoi dhe e bëri një person më pozitiv, më të qetë dhe më të dashur. Artistja e ka specifikuar vitin 2020, vit më të keq se ai i ’97!  
Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi flet për TAR!
Live From Tirana 09:57 21/05/2022
“Moving City” sjell në Tiranë artistin me famë botërore Solomun, çfarë të presim nga ky event?!
Live From Tirana 09:53 21/05/2022
Kilda Hysenbegasi për Bora Zemanin: “Dikur e donin tani e shajnë…”
Live From Tirana 09:48 21/05/2022
Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!
Live From Tirana 09:44 21/05/2022
Nga albumi i ri e deri tek bashkëpunimet me artistët e njohur, Vert zbulon gjithçka!
Live From Tirana 09:41 21/05/2022
Loren Nikaj na njeh më tepër me muzikën techno-elektronike!
Çdo gjë është ashtu si duket 17:48 20/05/2022
Aktivisti dhe poeti Agon Rexhepi shpjegon sloganin e fuqishëm: “Ne jemi familje!”
Çdo gjë është ashtu si duket 17:46 20/05/2022