”Jam ndjerë në siklet kur kërceva me Oltën”, Shpati s’lë gjë pa thënë për banorët e ‘BBV’!
Pardon My French • 17:52 16/03/2023
I ftuar në këtë episod të ‘Pardon My French’ ishte ish- banori i ‘Big Brother VIP Albania’, Shpat Kërleshi. Ai nuk ka ngurruar t’ju përgjigjet pyetjeve të Jonidës dhe Elonës lidhur me eksperiencën e tij brenda shtëpisë dhe jo vetëm. Shpat Kërleshi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Ankloe
Olta Gixhari: “Nuk më kërkuan mua foto, por Dorit”!
Pardon My French 21:43 28/09/2023
Olta Gixhari: “Luizi pa mua nuk e bënte dot filmin, dhe anasjelltas!
Pardon My French 21:42 28/09/2023
Olta Gixhari opinioniste në BB VIP 3?
Pardon My French 21:41 28/09/2023
Olta Gixhari: “Do e kuptojnë kur të fillojë BB VIP 3 personalitetin tim!”
Pardon My French 21:39 28/09/2023
Ina Kollçaku nudo në “Dancing With The Stars 2”?
Pardon My French 21:36 28/09/2023
Nga “përroi psiqik” i influencerave e deri tek muzeu i reçipetave, zbuloni lajmet e javës!
Pardon My French 21:34 28/09/2023
A do ja falnit tradhtinë Neymarit?
Pardon My French 21:11 28/09/2023