Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Jemi një qytet në depresion”/ Denis Dyrnjaja tregon se si ka ndryshuar Tirana ndër vite!
Live From Tirana • 10:35 01/12/2021
I ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike në emisionin "Live From Tirana" ishte gazetari Denis Dyrnjaja për të na folur në lidhje me temën e ditës se si ka ndryshuar Tirana ndër vite. Stenaldo Mëhilli Denis Dyrnjaja Danko Dj
Ekskluzivisht për TAR/Arditi, Kiara dhe Liesa rikujtojnë kohën e “Select” në Top Channel!
Live From Tirana 11:42 19/01/2022
Ina Kollçaku dhe Enklid Pelari komentojnë këngën e “Barbie Girl” nga një vajzë e besimit islam!
Live From Tirana 11:05 18/01/2022
“Përveç Donaldit të tjerët rrinë pas potureve…”/Juna dhe Nardi na tregojnë më shumë rreth “BBV”!
Live From Tirana 10:55 18/01/2022
Blerta dhe Gresa tregojnë gjithçka për “20 rrugë për 20 gra të vrara në një vit”!
Live From Tirana 10:10 18/01/2022
43 orë në punë, por a punojnë vërtet apo jo shqiptarët?!
Live From Tirana 09:03 18/01/2022
Kush janë yjet që kryesojnë listën e “Social Top 5” këtë javë!
Live From Tirana 16:44 16/01/2022
Ekskluzivisht për TAR, XEX dhe Robb Daddy zbulojnë gjithçka rreth këngës së re “Sonte Funky”!
Live From Tirana 10:18 15/01/2022