“Jemi vlerësuar më pak se çfarë kemi merituar”, të eleminuarit kanë dicka për t’i thënë jurisë…
Pardon My French • 13:05 25/11/2022
Të ftuar në emisionin "Pardon My French" këtë të mërkurë kanë qenë Deborah Keçi dhe Niko Spiro, çifti i cili javës që kaloi përfundoi rrugëtimin në spektaklin "Dancing With The Stars". Ata arritën që për shtatë javë të provonin disa disiplina të ndryshme kërcimi dhe të jepnin makismumin e tyre me performancat dhe padjeshkat e vështira. Jonida Aliçkolli Elona Duro Deborah Keçi Niko Spiro
Ronaldo Sharka: “Kiara po kryqëzohet, por sytë i shkëlqejnë për Luizin”!
Pardon My French 19:28 26/01/2023
“Tea i ka nxjerrë vetë fotot me Beartin”, Ronaldo Sharka zbulon të palarat e banorëve!
Pardon My French 19:27 26/01/2023
“Maestro është si Monika Lubonja”, Ronaldo Sharka parashikon finalistët e ‘BBV’!
Pardon My French 19:26 26/01/2023
Nga pëlqimi për Tean e deri tek loja e Oltës, Eni Tare zbulon gjithcka për TAR!
Pardon My French 19:06 26/01/2023
“Maestro është më shumë se maestro”, Eni Tare e ka surprizuar loja e dyfishtë e Armaldos!
Pardon My French 18:54 26/01/2023
Ekskluzivisht për TAR, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij të sinqertë në “BBV”!
Pardon My French 18:42 26/01/2023
Të pathënat nga ‘BBV’, Ronaldo Sharka rrëfen gjithçka për TAR!
Pardon My French 18:06 26/01/2023