Celebrities Fashion

Jeni shtatzënë dhe nuk dini çfarë të vishni?! Ju sjellim 20 sugjerime perfekte nga personazhet publike…

Shtatzënia është një nga fazat më të bukura të jetës dhe nënat në pritje rrezatojnë gjithmonë bukuri dhe hijeshi, pavarësisht se çfarë veshin. Megjithatë, ne i kemi hedhur një sy tapetit të kuq dhe kemi identifikuar 20 veshjet më mahnitëse të shtatzanisë të veshura nga personazhet e famshëm.

20. Emily Blunt

19. Kate Winslet

18. Angelina Jolie

17. Michelle Williams

16. Blake Lively

15. Hilary Swank

14. Ashley Graham

13. Kaley Cuoco

12. Kristen Bell

11. Sophie Turner

10. Abby Elliott

9. Kim Kardashian

8. Jennifer Lawrence

7. Chrissy Teigen

6. Adriana Lima

5. Anne Hathaway

4. Rihanna

3. Rosie Huntington-Whiteley

2. Adriana Lima

1. Ciara