Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Film & Tv

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler rikthehen sërish për vazhdimin e filmit të njohur!

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler kohët e fundit konfirmuan se do të marrin pjesë në një vazhdim të komedisë së vitit 2019 “Murder Mystery”.

Aktorët njoftuan se ishin duke u përgatitur për të luajtur në filmin e ardhshëm të Netflix, të titulluar “Murder Mystery 2”, gjatë eventit të takimit me fansat në Tudum, që u zhvillua të shtunën, shkruan DailyMail.

Zhvillimi i një filmi komedi u raportua fillimisht vetëm disa muaj pas publikimit të premierës së parë, megjithëse përfshirja e aktorëve nuk u konfirmua në atë kohë.

Gjatë bisedës së dyshes, e cila u publikua në një llogari të tifozëve në Twitter, Sandler foli për temën e një filmi tjetër duke i sugjeruar Aniston që ata duhet të darkojnë në të ardhmen e afërt.

Aktorja 52-vjeçare më pas propozoi që ata të dy të takoheshin në shumë raste, edhe pse Sandler vuri në dukje se ‘shumë njerëz vdiqën’ herën e fundit që e bënë këtë.

Ylli i “Friends” vuri në dukje se përvojat e tyre ndodhën në filmin origjinal “Murder Mystery” dhe se më pak vdekje do të ketë gjatë daljes së tyre të ardhshme.

Filmi i parë “Murder Mystery” solli Aniston dhe Sandler si Audrey dhe Nick Spitz, një çift nga New York të cilët përfshihen në një hetim lidhur me një incident në jahtin e një miliarderi.

Gjithashtu pjesë e kastit janë: Luke Evans, Gemma Arterton dhe Terence Stamp.