Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Aniston gati për një lidhje të re, ja çfarë kërkon ajo nga partneri i ardhshëm!

Jennifer Aniston zbulon se është gati për të gjetur përsëri dashurinë pasi mori kohë për t’u përqëndruar te vetja pas ndarjes së saj nga burri i dytë Justin Theroux në vitin 2018. Aktorja 52-vjeçare tha se aktualisht nuk është duke u takuar, por është bërë më e hapur ndaj idesë së dashurisë së re në jetën e saj.

Unë mendoj se është koha, mendoj se jam gati ta ndaj veten me një person tjetër. Nuk doja për një kohë të gjatë, dhe doja vërtet, të isha gruaja ime pa qenë pjesë e një çifti.

Unë kam qenë pjesë e një çifti që kur isha 20 vjeç. Pra, kishte diçka vërtet të këndshme në marrjen e kohës.

Jennifer filloi të takohej me Justin Theroux në vitin 2011 dhe çifti u fejua vitin e ardhshëm para se të martoheshin në 2015-ën. Ata njoftuan ndarjen e tyre në shkurt të vitit 2018 me një deklaratë të përbashkët duke vënë në dukje se ndarja ishte reciproke dhe me dashuri u bë në fund të vitit të kaluar.

Jennifer gjithashtu vuri në dukje disa tipare të rëndësishme që ajo po kërkon në partnerin e saj të ardhshëm.

Lehtësia me të cilën zhvillohet biseda për herë të parë, ky është një lloj treguesi i mirë. Besim, por jo një kokëfortësi. Humor. Ju lutem ju lutem, ju lutem. Bujar, i sjellshëm me njerëzit. E dini, janë vetëm shumë pak gjëra të nevojshme.

Para lidhjes së saj me Theroux, Jennifer ishte martuar me Brad Pitt për gati pesë vjet para se t’i jepte fund gjërave në vitin 2005 pas një konsiderate shumë të menduar.