Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Aniston shfaqet më në formë se kurrë më parë gjatë pushimit të xhirimeve!

Jennifer Aniston tregoi trupin e saj të jashtëzakonshëm me bikini teksa po shijonte disa pushime në ballkonin e hotelit mes xhirimeve të Netflix “Murder Mystery 2”. Teksa shijonte motin e ngrohtë me bikini ngjyrë vjollce, aktorja shijoi disa orë pushimi dhe relaksi në Hawaii të hënën, vetëm katër ditë përpara ditëlindjes së saj të 53-të.

Ajo ka patur një palë syze dielli dhe një kapelë për të mbrojtur lëkurën e saj të djegur nga dielli nga çdo rreze e dëmshme. Jennifer ka shijuar një pushim të shkurtër nga puna për t’u çlodhur në ballkonin e saj në dy pjesët zbuluese. Në shtator, Aniston ia vlerësoi fizikun e saj të përsosur në palestër për respektimin e një plani të rreptë stërvitjeje 15-15-15, i cili është një rrotullim 15-minutësh, eliptik, vrap.

Ajo gjithashtu tha se ka aq shumë vetëkontroll kur bëhet fjalë për ushqimet e pashëndetshme. Për më tepër, ylli i “Friends” vuri në dukje se pija e saj e preferuar është një margarita, e pastër, pa sheqer, ose një martini.

Me kalimin e viteve, ajo ka folur gjithashtu për ngrënien e sa më shumë frutave dhe perimeve organike që mundet, duke e mbajtur të ulët marrjen e sheqerit. Gjatë një interviste, ajo zbuloi se zgjohet çdo ditë në orën 9 të mëngjesit dhe stërvitet pesë herë në javë.