Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Jo vetëm në punë, Erjona dhe Salsano i kanë gjërat e ndara dhe diku tjetër! Aktorja na ka zbuluar disa detaje nga jeta e tyre private…
Ndryshe • 17:27 23/06/2021
E ftuar në "Ndryshe" në prezantimin e Salsano Rrapit dhe Adi Pojana ka qenë aktorja Erjona Kakeli. Në pyetjet ngacmuese që ata i kanë drejtuar Erjonës për marrëdhënien me Salsanon, aktorja na ka zbuluar disa detaje nga jeta e tyre private. Erjona Kakeli Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Erion Braçe opinionist në “Big Brother Vip”?!
Ndryshe 19:38 22/09/2021
Dashuri në kohë krismash! “Barcaleta e javës” nga Salsano dhe Adi
Ndryshe 19:22 22/09/2021
Do të pranojë Mariza Ikonomi të këndojë në dasmën e Nadirit nga Vlora?
Ndryshe 19:20 22/09/2021
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021