Celebrities Gossip Showbiz

John Legen zbulon ‘çelësin’ e një martese të lumtur!

John Legend ka reflektuar për martesën e tij me Chrissy Teigen, përpara përvjetorit të nëntë të tyre javën e ardhshme. Duke folur për Heart Breakfast gjatë ndalesës së promovimit në Mbretërinë e Bashkuar për albumin e tij të ri, këngëtari, 43 vjeç, zbuloi sekretin e tij për lumturinë martesore, duke shprehur se ai është plot respekt për gruan e tij.

Çifti janë në pritje të një fëmije, me babain krenar që zbulon entuziazmin e tij për t’iu shtuar familjes së tyre një anëtar i ri. Prezantuesi Jamie Theakston theksoi se John dhe Chrissy kohët e fundit kanë pushuar në Liqenin e Komos, Itali, vendndodhja e dasmës së tyre nëntë vjet më parë. Duke e shtyrë John të zbulojë recetën e tij për suksesin në një marrëdhënie, duke shpjeguar:

Mendoj se është mirë të biesh në dashuri me dikë që e respekton dhe e pëlqen vërtet dhe të gëzon të jesh pranë tij. Dikush që ju i besoni dhe dikush që do të jetë i shkëlqyer si partner, duke rritur fëmijë, dhe unë e gjeta atë person, dhe ne jemi mirë!

Çifti janë prindër të Lunës dhe Miles. Dy vjet më parë ata humbën tragjikisht djalin e tyre, Jack, në gjysmë të rrugës së shtatzënisë së Chrissy. John tha se ata ishin shumë të emocionuar për ardhjen e re, duke zbuluar se fëmija do të pritet në fillim të vitit të ardhshëm.