Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Johnny Dj

Johnny (Xhoni Shtylla) ka filluar të eksplorojë në botën e DJ rreth moshës 15-vjeçare. Për herë të pari ai ka debutuar në vitin 2007-të në klube të vogla në Tiranë dhe duke kaluar rreth vitit 2009 në të gjitha vendet më ‘in’ të Tiranës dhe jo vetëm.

Johnny u bë pjesë e Top Albania Radio në vitin 2017, me “Strong Nation”. Tashmë nga Johnny Dj mund të dëgjoni “Gangsta Nation” çdo të shtunë prej orës 22:00.

Follow Johnny
Johnny Dj – Selected By
1
Above & Beyond feat. Zoë Johnston
We're All We Need
2
London Grammar
Hey Now
3
Marlon Roudette
When The Beat Drops Out
4
ZHU
Risky Business
5
Foals Solomun Remix
Late Night
6
Nu
MAN O TO
7
CARIBOU
You and I
8
2Pac
Changes
9
The Notorious B.I.G
Juicy
10
Coolio feat. L.V.
Gangsta's Paradise
11
Eminem
Mockingbird
12
Dr. Dre ft. Snoop Dogg
Still D.R.E.
13
The Game, 50 Cent
Hate It Or Love It
14
DJ Khaled ft. Drake
POPSTAR
15
Justin Timberlake ft. Chris Stapleton
Say Something
16
Post Malone
Circles
17
SOFI TUKKER
Purple Hat
18
TroyBoi
Say Yeah
19
Disclosure
Help Me Lose My Mind
20
Martin Garrix feat. Mike Yung
Dreamer