Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ju prezantojmë me të dashurën “bombë” të reperit Cozman!

Reperi Cozman që pas largimit nga grupi Babastars nuk ka qenë më pjesë e portaleve dhe thashethemeve. Gjithashtu dhe në muzikë nuk ka ardhur me projekte të reja që pas lançimit të “You know me” në 2019.

Ditën e sotme një brune me një pamje shumë “bombë” ka postuar një foto me reperin Cozman, teksa vetë ky i fundit e ka ripostuar në Instastory-n e tij.

Teksa për Cozman nuk është përfolur ndonjë histori dashurie që pas ndarjes nga Tuna. Mesa duket, deklarimi i kësaj lidhje në rrjete sociale tregon se reperi i hitit “Si dje”, po hedh një hap në jetën e tij private. Na mbetet të presim, nëse do të vazhdojë edhe karrierën e tij profesionale.