Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Ju prezantojmë me unazat më “IN” të momentit!

Kur mendojmë për unazat shpesh mendjet tona përfytyrojnë imazhet e unazave prej ari të hollë ose diamanteve delikate. Por në këtë sezon në fakt është kthyer vëmendja te aksesorët e stilit të ëmbël, të thjeshta dhe që duken si karamele.

Janë pikërisht unazat akrilike të cilat po hyjnë në një trend të pakthyeshëm. Disa nga emrat e njohur të showbiz-it botëror e kanë “përqafuar” këtë trend dhe ne mendojmë se duken shumë bukur.

Dua Lipa
Mia Regan

 

Ndërkaq, ju prezantojmë unazat më  “IN” të momentit:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

Nëse doni t’i bëni tuajat klikoni këtë link për të parë se ku mund t’i gjeni. Por le të mos harrojmë për trend-et e bizhuterive! Gjatë karantinës këtë vit bizhuteritë u dalluan si një mënyrë e thjeshtë për të plotësuar veshjen tuaj.