Celebrities Gossip Showbiz

Justin Bieber bën urimin e veçantë të ditëlindjes për ‘njeriun e tij të preferuar’ dhe gjejeni kush është…

Justin Bieber postoi në Instagram të hënën për të festuar ditëlindjen e 26-të të gruas së tij Hailey Bieber. Këngëtari kanadez, 28 vjeç, ndau një album me foto të dyshes, së bashku me një mesazh:

Gëzuar ditëlindjen për qenien time njerëzore të preferuar. Ti e bën jetën magjike.

Krijuesi i hiteve shtoi një emoji duke qarë dhe vazhdoi, duke zbuluar pseudonimin e tij të lezetshëm për Hailey:

I fiksuar pas gjithçkaje rreth teje. Të dua bum bum.

Ndërkohë Hailey e ri-ndau postimin në Instagram Stories dhe sqaroi se çifti ndodhet në Japoni. Justin ndau një mori fotosh të adhurueshme të të dyve duke festuar lumturinë e tyre gjatë një shëtitjeje në park.

Hailey dukej komode me një pulovër ngjyrë kafe të madhe dhe pantallona sportive të zeza. Ajo e kombinoi veshjen me një kapuç ngjyrë kafe të njëjtë dhe atlete të bardha dhe të verdha. Ndërkohë, Justin kishte veshur një bluzë të verdhë, si dhe një zinxhir argjendi rreth qafës.

Muzikanti e përfundoi veshjen e tij të lezetshme me një palë atlete të bardha. Çifti kaloi pak kohë duke pozuar në mes të pemëve, teksa bënin poza dhe putheshin me njëri-tjetrin. Kishte gjithashtu një pamje të mrekullueshme të tyre të ulur së bashku pranë një pellgu në një kopsht mahnitës japonez.