Celebrities Gossip Showbiz

“Kam një person që nuk e kam njohur…”, kë do të takonte Juli po të udhëtonte në të shkuarën?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e djeshme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se: Nëse do të kishin mundësi të udhëtonin në kohë do të shkonin në të shkuarën apo në të kaluarën, kë do të zgjidhnin?, Juli u përgjigj:

Në të ardhmen nuk do shkoja sepse kurioziteti na mban gjallë se dhe po ta zbulosh kot të jetosh më mirë ta lemë të ardhmen të na surprizoj do shkoja në të shkuarën kam një person që nuk e kam njohur ka qenë gjyshi im ka vdekur 36 vjeç ka qenë skenograf, aktor në teatrin “Migjeni” një nga themeluesit më kanë thënë se ka qenë i bukur ahaha do doja ta takoja të bisedoja çik me të dhe të kthehesha

Pas darkës me të ftuar specialë mbrëmjen e djeshme, banorët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës në ambjentet e oborrit. Banorët që morën gjithë vëmendjne ishin Egla dhe Romeo, pasi ky i fundit i dhuroi banores një performancë me lëvizje mjaft sensuale, ku Egla më pas iu bashkua performancës së tij.