Celebrities Gossip Showbiz

Kanë nisur xhirimet e videoklipit, por Ardian Bujupi duket se ka një ankesë për Ledrin!

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Ai thuajse kurrë nuk ka ndaluar së sjellur muzikë të mirë për ndjekësit e tij.

Pas publikimit të këngës së fundit që titullohet ‘Monaco’, Ledri solli dhe një tjetër bashkëpunim me reperin e njohur Lluni. E ashtu si na ka treguar gjithmonë se është gjithmonë në punë e sipër për hite të reja, Ledri ka nisur xhirimet për videoklipin me Ardian Bujupin. Këtë na e kanë bërë me dije dy artistët nëpërmjet postimeve të shumta me njëri- tjetrin në rrjete sociale. Siç ka bërë dhe pak oër më parë, Ardiani i cili teksa na ka treguar pak nga skena e xhirimit, krahas ka shpehur dhe një ‘ankesë’ për Ledrin që duket se është vonuar për xhirimet e këngës.

A ke harruar që kemi xhirim? 

Së fundmi dy artistë shumë të njohur na kanë treguar se do të kenë një bashkëpunim muzikor së shpejti. Bëhet fjalë për Gjikon dhe Ledri Vulën. Të dy artistët kanë postuar një foto së bashku në “Instastory’, ku na kanë bërë me dije se së shpejti do të vijnë me një këngë të re. Reperët kanë bashkëpunuar edhe me parë me njëri-tjetrin dhe kanë publikuar këngë që janë pëlqyer shumë nga publiku.

Epo, kjo verë për Ledrin qenka vera e bashkëpunimeve!