Celebrities Gossip Showbiz

Kanye ia del që të jetë prezent në festën e ditëlindjes së Çikagos edhe pse Kim nuk ia dha adresën!

Pavarësisht dramave familjare, Kanye West refuzoi të humbiste ditën e veçantë të vajzës së tij. Të shtunën pasdite, ai ndau një video në rrjetet sociale në të cilën shprehu zhgënjimin e tij për festimin e ditëlindjes së katërt të Chicago West. Në video shfaqet Kanye pas timonit të shoferit, duke akuzuar Kardashian se e kanë mbajtur qëllimisht larg festës.

Nuk më lejuan të di se ku ishte festa e saj, nuk ka asgjë ligj që të thotë se kjo është lloji i lojës që po luhet. Kjo është ajo lloj gjëje që me të vërtetë ka ndikuar në shëndetin tim për një kohë të gjatë dhe thjesht nuk po luaj. Unë po marr kontrollin e historisë sime këtë vit. Unë jam babai më i mirë, versioni Ye i një babai dhe nuk do ta lejoj këtë të ndodhë.

Kanye vazhdoi të uronte Chicago-n për ditëlindjen dhe tha se po e shpërndate videon vetëm sepse ka nevojë për mbështetjen e fansave të tij.

Mbarova Kim Kardashian, u dërgova mesazhe dadove, mora në telefon me Tristan Thompson. Ai e pyeti Khloé pse askush nuk do të më japë adresën e festës së ditëlindjes së vajzës sime tani. Kjo do të ngulitet në mendjen e saj se unë nuk isha aty për të. E kuptoni se çfarë po them?

Ai pretendon se duhej të shkonte në Miami për të regjistruar albumin e tij të ardhshëm dhe se i gjithë programi i tij bazohet në detyrat e babait të tij.

Ata po i nxirrnin baballarët nga shtëpitë me qëllim. Kështu që unë po flas. Po përdor zërin tim për të thënë se kjo nuk do të vazhdojë të ndodhë.

Menjëherë pas ndarjes së videos, Kanye u pa në festën e Çikagos së bashku me Kris Jenner. Ngjarja dukej se ishte një festë e përbashkët ditëlindjeje me Stormi Webster, vajzën e Kylie Jenner dhe Travis Scott, të cilët gjithashtu shfaqen në video. Burimet tregojnë për “Page Six” se gruaja e larguar e Kanye, Kim, ishte “tronditur” nga pretendimet e tij, duke pretenduar se ato kishte rënë dakord të organizonte dy ditëlindje të veçanta për vajzën e tyre më të vogël.