Celebrities Gossip Showbiz

Kanye West nuk e harron Kim Kardashian! Reperi ‘thumbon’ të dashurin e saj të ri?!

Kanye West dyshohet se ka hedhur poshtë të dashurin e ish-bashkëshortes së tij, Kim Kardashian, Pete Davidson në një këngë të re. Një pjesë e një kënge të titulluar “Easy” u zbulua të premten, ku Kanye, mund të dëgjohet duke kënduar:

Zoti më shpëtoi nga përplasja, vetëm që të mund të mposht Pete Davidson.

Kënga thuhet se ka edhe reperin The Game, dhe fansat kanë spekuluar se do të shfaqet në albumin e ardhshëm të Kanye, “Donda 2”. Nuk është konfirmuar nëse fragmenti është një regjistrim zyrtar, por nuk kaloi shumë kohë para se fansat filluan të shpërndanin audion, duke e bërë atë virale.

Një përdorues i Twitter u përpoq të verifikonte fragmentin duke pretenduar se pjesë të këngës ishin luajtur fillimisht në aplikacionin audio Clubhouse. Kanye deri më tani ka qëndruar në heshtje për romancën e re të Kim me Pete, ndërsa ka vazhduar raportin edhe me aktoren Julia Fox. Burime pranë Kim, kanë pohuar së fundmi se ylli i reality “Hulu” është e lumtur që ish-reperi ka një dashuri të re në jetën e tij.

Vargu i zjarrtë i Kanye vjen një ditë pasi u pretendua se ai goditi me grusht një fans që kërkonte autograf në qendër të Los Anxhelos këtë javë. Që atëherë, LAPD e ka emëruar reperin si të dyshuar në një raport për goditjen me grusht kërkuesit të autografit të enjten në mëngjes. Pamjet dramatike të pasojave tregojnë West duke bërtitur, ndaj një gruaje që përpiqet ta qetësojë atë, ndërsa fansi i paidentifikuar shtrihet në dysheme, duke shtrënguar kokën nga dhimbja.