Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kanye “zhduk” nga rrjetet sociale motrat Kardashian, përfshirë dhe Kim!

Para pak ditësh, reperi Kanye West festoi ditëlindjen e tij dhe si një pjesëtar i familjes prej vitesh dhe babai i fëmijëve të Kim, ai mori urime publike nga motrat.

Kim madje nuk bëri thjesht një urim, por deklaroi se do ta dojë atë përjetë.

Gjithashtu dhe Khloe uroi publikisht Kanye-n, ish- kunatin e saj duke e cilësuar si një vëlla. 

Por, ajo që ka bërë shumë  përshtypje është veprimi i Kanye ndaj motrave. Ai ka hequr nga rrjeti i tij social, Twitter të gjitha motrat Kardashian, madje dhe Kim.

Nuk dihet ende, se për çfarë arsye reperi nuk i ndjek më ato në Twitter, por ky gjest i tij pas urimeve të motrave na bëri me të vërtetë habi.

Ndërkohë, kujtojmë se Kanye menjëherë pas divorcit ka nisur një lidhje të re me supermodelen Irina Shayk.