Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kaq e pati! Reperi i njohur i Babastars i jep fund lidhjes së tij

Reperi Cozman që pas largimit nga grupi Babastars nuk ishte më pjesë e portaleve dhe thashethemeve. Gjithashtu dhe në muzikë bëri mungesë me projekte të reja që pas lançimit të “You know me” në 2019.

Megjithatë para pak ditësh reperi u rikthye më fuqishëm se kurrë duke u bashkuar sërish pas ndarjes disa- vjeçare me çunat e ‘Babastars’. “Amore” është kënga që duket se ribashkoi sërish disa nga pjesëtarët e një prej grupeve më të përfolura të reperave dhe duket se është pëlqyer shumë nga ndjekësit besnikë të çunave.

Megjithatë, jo vetëm nga ana profesionale, por edhe personale Cozman erdhi me të reja. Një brune me një pamje shumë “bombë” postoi një foto me reperin Cozman para pak kohësh, teksa vetë ky i fundit e ripostoi në Instastory duke e zbuluar publikisht lidhjen e tij.

Megjithatë, kjo marrëdhënie duket se nuk e pati të gjatë. Pak kohë pasi lidhja u bë publike dhe dyshja i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit në rrjete sociale, ata i dhanë fund. Dyshja nuk ndiqen më me njëri- tjetrin në Instagram dhe kanë fshirë çdo foto së bashku duke na treguar kështu se nuk janë më bashkë.

Epo, në kohët ku rrjetet sociale janë gjithçka, një ‘follow’ dhe disa foto të fshira tregojnë gjithçka!