Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Kate Middleton më sportive se kurrë, dukesha shihet në një shëtitje malore me biçikletë!

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, shkon për një shëtitje malore me biçikletë, para se të takojë të mbijetuarit e holokaustit të fëmijëve “Windermere” në vizitë në Cumbria. Dukesha e Kembrixhit arriti lartësi të reja sot, ndërsa provoi shëtitje me biçikletë gjatë një vizite në Distriktin e Liqenit.

39-vjeçarja Kate Middleton, e cila është komandante ajrore nderi e kadetëve ajrorë të Forcave Ajrore Mbretërore, u zhyt pasdite në Guroren e Katedrales me një grup kadetësh ajrorë. Nëna e tre fëmijëve ishte praktike pasi mbërriti në Qendrën e Trajnimit Aventuror të Windermere të RAAD Air Cadets, duke veshur xhaketën e saj dhe një palë xhinse të zeza.

Mbretëresha e përfundoi pamjen me çizmet e saj prej kamoshi të cilat përmbajnë zbukurime prej lëkure të detajuara. Trembëdhjetëvjeçarja Itelouwa Odipe, nga Lancaster, foli me dukeshën ndërsa priste të provonte sportin.

Ajo ishte gati të provonte sportin dhe unë isha në radhë, kështu që ajo më pyeti nëse doja të shkoja para saj. U tremba pak prandaj thashë jo. Ajo tha se nëse e bëja do të më takonte atje poshtë.

Më vonë, Kate u takua me ‘fëmijët Windermere’ të mbijetuar të cilët u shpëtuan nga kampet e përqendrimit dhe u dërguan në Distriktin e Liqenit gjatë një vizite në Cumbria.

Mbretëresha, e cila mbante flokët e saj ngjyrë kafe të lirshme në një ndarje anësore dhe u vendosën pas veshëve të saj, shtoi gjithashtu një palë vathë të hollë rrethorë argjendi. E karakterizuar nga bukuria natyrore, duke shtuar vetëm një prekje të rozës dhe një buzëkuq me ngjyrë.