Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Kate Middleton, “shpresa e fundit” e Familjes Mbretërore!

Kate Middleton është “shpresa e fundit” e Familjes Mbretërore kundër stilit të jetesës elegant të princit Harry dhe Meghan Markle, thonë ekspertët. Në premierën e James Bond ajo mahniti e veshur me një fustan dhe pelerinë të artë, të zbukuruar.

Kate, Prince William, Camilla Duchess of Cornwall and Prince Charles at the No Time To Die World Premiere at Royal Albert Hall

Ajo u pa gjithashtu në çmimet Earthshot Prize javën e kaluar duke ricikluar një fustan të Alexander McQueen të shoqëruar me një rrip ari.

Prince William and Kate Middleton have been spotted donning striking outfits at royal engagements since the end of summer break

Me Meghan dhe Harry, të cilët së fundi nënshkruan marrëveshje fitimprurëse me Netflix dhe Spotify, duke u futur në arenën e personazheve të famshëm, disa thonë se Kate duhet të bëjë hapin e radhës. Për podkastin Konfidencial të Pallatit, gazetarja Charlotte Griffiths tha si më poshtë.

Unë mendoj se është thelbësore që ata të shfaqin magjepsjen, sepse “Fab Four” nuk u realizua kurrë. Kam frikë se familja mbretërore duket mjaft e butë në krahasim me Meghan dhe Harry, ata thjesht kanë atë cilësi ylli. Kate duhet ta përmirësojë atë, sepse ajo duhet të sjellë magjepsjen. Ajo është shpresa jonë e fundit për magjepsjen në familjen mbretërore tani.

Prince Harry and Meghan Markle have recently signed lucrative deals with Netflix and Spotify

Rebecca English, redaktore mbretërore në Daily Mail, thotë se Kate e ka shtuar përpjekjen e saj pas kthimit nga pushimet verore.

Kam bërë mjaft angazhime me të kohët e fundit dhe mendoj se ka padyshim një freski në hapin e saj që nuk ishte aty më parë, dhe një ndjenjë besimi që nuk e kemi parë më parë.

Experts say Kate Middleton is the only member of the Royal Family who can compete with the celebrity appeal of Prince Harry and Meghan Markle