Celebrities Gossip Magazine

Kate Middleton zbulon se pse asaj nuk i lejohet të nënshkruajë autografe!

Kate Middelton me mirësjellje refuzoi nënshkrimin e autografeve në paraqitjen e saj të hënën në Chelsea Flower Show. Princesha e Uellsit, 41 vjeçe, bëri një vizitë të befasishme në piknikun inaugurues të Fëmijëve, ku ndau një rregull mbretëror të pashprehur me disa fëmijë të moshës së shkollës fillore. Middleton tha sipas revistës People:

Nuk mund ta shkruaj emrin tim, por mund të vizatoj.

Gazeta raportoi se princesha vizatoi një lule për një vajzë 7-vjeçare të quajtur Ruby, një pemë për një vajzë tjetër të re dhe një pellg me lule për një fëmijë tjetër. Middleton u tha fëmijëve kur u pyet pse ajo nuk mund të firmoste autografin e saj:

Emri im është Catherine. Nuk më lejohet të shkruaj nënshkrimin tim, është vetëm një nga ato rregulla.

Gjatë daljes së saj të befasishme në kopshtin e Shoqërisë Mbretërore Entomologjike, Middleton ndau me fëmijët që frekuentuan se djali i saj më i vogël, Princi Louis, po merret vetë me kopshtari. Kate tha:

Louis po rrit fasule në shkollë. Ju i vendosni në një filxhan dhe mund t’i shihni rrënjët duke u rritur. Ato bëhen shpejt të mëdha si luledielli.

Llogaria zyrtare në Instagram për Princin dhe Princeshën e Uellsit ndau një fotografi të Middleton gjatë daljes së saj të hënën. Në postim shkruhej:

Sezoni i piknikut është afër nesh, dhe po ashtu është edhe @the_rhs #ChelseaFlowerShow! Çfarë drekë e bukur ka kaluar me gjeneratën e ardhshme të adhuruesve të natyrës, duke eksploruar kopshtet dhe duke shijuar piknikun e parë të fëmijëve këtu në Chelsea.

Vizita e Middleton vjen pasi bashkëshorti i saj, Princi William, shkoi në Instagram të dielën për të ndarë një video të tij duke vozitur përkrah HMS Oardacious, një ekip i marinës mbretërore të nëndetësve që fokusohen në shëndetin mendor.