Celebrities Gossip Showbiz

Katër muaj pas ndarjes, Romeo Beckham dhe Mia Regan konfirmojnë ribashkimin!

Romeo Beckham dhe e dashura e tij Mia Regan u fotografuan duke dalë të dielën, mëngjesin pas ditëlindjes së saj të 20-të. Djali i David dhe Victoria, 20 vjeç, mbante një kapele ngjyrë kafe dhe atlete rozë.

Romeo konfirmoi se është kthyer së bashku me ish-in e tij të shtunën, gjë që erdhi katër muaj pasi çifti konfirmoi ndarjen e tyre. Mia shfaqi belin e saj të hollë në një bluzë me gëzof, ndërsa kishte veshur një palë tuta komode blu të çelët dhe atlete me platformë.

Modelja mbante një palë syze dielli dhe të dy mbanin nga një kuti kartoni me pije të nxehta secila. Romeo konfirmoi se është rikthyer së bashku me Mia-n teksa dyshja shijuan një natë së bashku për të festuar ditëlindjen e saj të 20-të.

Atyre iu bashkua një grup miqsh në fotot e postuara në Story-n e tij në Instagram të shtunën, përpara se ai të referohej mbi modelen ‘e mrekullueshme’ në ditën e saj të madhe duke ndarë disa foto të vjetra.

Ai gjithashtu zbuloi se dashuria e tij e mëparshme kishte shkrepur foton e tij të fundit, ku ai dukej shumë në modë me një xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona gri. Në mbishkrimin e tij, Romeo ka futur emoji-n e kamerës dhe emrin e përdoruesit të Mia-s.