Celebrities Gossip Showbiz

Katy Perry zbulon zakonin më të bezdisshëm të Orlando Bloom!

Katy Perry zbuloi zakonin më të bezdisshëm të të fejuarit të saj Orlando Bloom teksa u shfaq në emisionin e mëngjesit të Heart Radio të hënën në mëngjes. Këngëtarja tha se sa zhgënjyese e kishte faktin që aktori lë fillin dentar kudo, nga ana e krevatit deri te tavolina e kuzhinës.

Katy gjithashtu foli për mënyrën se si i festoi Krishtlindjet me vajzën e tyre 16 muajshe Daisy. Gjithashtu, kur u pyet për zakonin më të bezdisshëm të yllit të “Lord Of The Rings”, Katy i tha Jamie Theakston:

O zot, atij i pëlqen të përdorë fill dentar, gjë që falënderoj Zotin sepse disa partnerë nuk e bëjnë dhe është e neveritshme dhe ai ka dhëmbë të shkëlqyer. Por ai e lë fillin, kudo! Në anë të shtratit tim, në makinë dhe në tryezën e kuzhinës, më duket se ka kosha kudo.

Pasi Jamie tha se Katy duhet ta qortonte atë, ajo u përgjigj:

Po mirë, kam bërë përpjekjen time më të mirë.

Kur u pyet se çfarë mori për ditëlindjen e tij të 45-të kohët e fundit, Katy tha me shaka se i dha atij një fëmijë që është një dhuratë e madhe. Katy i përshkroi Krishtlindjet e vitit 2021 si të preferuarat e saj, sepse ajo mund t’i kalonte me vajzën e tyre 16 muajshe Daisy Dove, por vendosi të festonte më 2 janar.

Festova Krishtlindjet me familjen time, gjë që ishte e mrekullueshme. Ishin Krishtlindjet e mia të preferuara në fakt sepse vajzat e mia tani është 16 muajshe, dhe ajo është e vetëdijshme për dhuratat, por ne festuam më 2 janar.