Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kejvina Kthella pranon operacionet plastike!

Modelja seksi Kejvina Kthella njihet për tipin e saj pa komplekse dhe këtë herë është treguar e tillë.

Teksa shumë personazhe të njohura nuk pranojnë të kenë bërë ndërhyrje, Kejvina postoi vetë një video në Instastory ku tregon se si duken buzët e saj pas ndërhyrjes nga doktori. Bashkangjitur me video-n, Kejvina ka shkuar se buzët e saj tani duken si qershi.

Shumë u përfol në media dhe se kush ishte personi që e shoqëron Kejvinën në Dubai me rastin e ditëlindjes së saj, teksa ajo po kalon pushimet atje me të dashurin e saj misterioz dhe shoqen e ngushtë, modelen Arta Elezaj.