Celebrities Gossip Showbiz

Këmbë të mavijosura, kurriz me fashë dhe një shiringë me gjak, çfarë problemi shëndetësor ka Bella Hadid?!

Bella Hadid ka ngjallur shqetësim pasi ndau fotot e këmbëve të saj të mavijosura dhe kurrizit të mbuluar me fashë në një postim në Instagram të hënën. Supermodelja, 26 vjeçe, postoi fotografi në InstaStory-n e saj, duke e treguar atë të ulur topless në një shtrat në një dhomë, me një fashë rreth krahut të djathtë dhe një garzë që mbulonte shpinën.

Një foto tjetër tregoi këmbët e saj të mbuluara me mavijosje të mëdha, vjollcë, ndërsa një foto e tretë tregoi një shiringë të mbushur me gjak.

Bella u pa për herë të fundit në publik në Santa Monica të shtunën teksa po shkonte për një fotosesion.

Motra e vogël e Gigi Hadid ishte rikthyer në punë pas një udhëtimi në Katar ku shkoi për t’u hedhur me parashutë me të dashurin e saj Marc Kalman. Muajin e kaluar ylli festoi ditëlindjen e saj të 26-të dhe ndau një seri fotosh.

Bella ka pozuar me tortën në dorë pasi ka shuar qirinjtë e ditëlindjes. Për ditën e saj të veçantë, vajza e kopertinës Vogue u shfaq me një xhaketë lëkure. Flokët e saj ngjyrë kafe të errët dukeshin shkëlqyeshëm dhe ajo i mbante balluket e saj të shtrira në njërën anë.