Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner më “bombë” se kurrë në këto foto në Malibu!

Kendall Jenner është ‘bombë’ në të zezë teksa bën një pozë të zjarrtë për një fotosesion në plazh në Malibu. Ajo ka bërë emër të fuqishëm si supermodele. Duke kapur flokët e saj të errët pas kokës, Kendall dukej e mrekullueshme.

Legs for days: Kendall Jenner was a bombshell in black as she strutted around the beach in Malibu for a new photoshoot this week

Kendall mund të shihej duke shëtitur zbathur përgjatë rërës dhe gjithashtu duke pozuar në një karrige, duke tërhequr këmbët lart ndërsa valët përplaseshin me këmbët. Ajo është shfaqur për herë të fundit pasi postoi disa stori të ngrohta në Instagram për nder të ditëlindjes së motrës së saj të madhe Kim Kardashian.

Having a ball: Kendall could be seen strolling barefoot along the sand and also posing up on a chair, pulling her legs up as the waves crashed against the legs

Kim mbushi 41 vjeç të enjten dhe mori një lumë urimesh nga familja e saj, si dhe nga personazhe të famshëm si Madonna. Një nga fotot e Kendall ishte një rikthim i saj si një vogëlushe e ulur në barkun e adoleshentes Kim ndërsa motra e saj e madhe pushonte në shtrat.

So sweet: Her latest outing comes after she posted a couple of heartwarming Insta Stories in honor of her elder sister Kim Kardashian's birthday

Ajo vendosi gjithashtu një foto të saj dhe të motrës së saj më të vogël Kylie Jenner si fëmijë të vegjël në krah të Kim, e cila u ul për të qenë në nivel me ta.

Flashback: She also put up a picture of herself and her younger sister Kylie Jenner as small children flanking Kim, who squatted to be level with them

Kujtojmë se prej pak kohësh Kendall është në një lidhje dashurie me Devin Booker. Ata duken shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin, dhe këtë e kanë shfaqur shpeshherë qoftë me mesazhe dashurie, apo edhe me foto të përbashkëta.