Lancio Music

Këto janë 5 këngët që kryesojnë The Top List për këtë javë!

“The Top List” është emisioni më i ndjekur i cili ka në qendër të vëmendjes muzikën moderne shqiptare. Klasifikimi i 100 këngëve më të votuara shqiptare sjell muzikën e mirë dhe artistët më në zë të momentit.

“The Top List” krijohet nga ju për ju. Ju votoni këngët tuaja më të preferuara shqiptare me qëllimin e vetëm që ato të arrijnë majat e klasifikimit. Renditja ndryshon vazhdimisht, teksa shohim artistët tuaj të preferuar të ngjiten dita-ditës.

Më poshtë, mund të mësoni se cilat këngë të artistëve shqiptarë qëndrojnë në 5 vendet e para! Mos harroni të votoni në The Top List, për të parë këngët solo dhe bashkëpunimet tuaj të preferuara sa më lart në këtë klasifikim.

5. “Anash & Doja” – Axhelina x Flori

4. “Ku Je” – Elgit Doda

3. “Stuhi mbi oqean” – Mc Kresha & Lyrical Son ft. Elvana Gjata

2. “Heku Qafe” – Capital T x Mc Kresha

1. “Spektatore” – Alban Skënderaj