Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Khloe Kardashian nuk mund të ishte më e lumtur se kaq!

Së fundmi Khloe Kardashian ka folur në lidhje me revolucionarizimin e industrisë së saj ‘Good America’ në përvjetorin e saj të pestë. Ylli i ‘KUWTK’ foli edhe në lidhje me atë që linja e saj gjithë përfshirëse ka bërë për të dhe gratë në të gjithë botën.

E themeluar nga ajo dhe Emma Grede në vitin 2016, Khloe ka rrëfyer më parë për revistën ‘Health’ që marka e saj buronte nga ndjenja që ajo është ndierë si e përjashtuar gjatë gjithë jetës kur ishte fjala për rrobat.

‘Good America’ ke ditëlindjen! Nuk mund ta besoj që mbush pesë vjeç! Ju jeni foshnja ime, ju dua, jam shumë krenar për gjithçka që kemi bërë si markë së bashku, gjithëpërfshirjen, jam shumë krenare për ju dhe mezi pres të shoh se ku keni arritur këto pesë vjet.

Rikujtojmë se ylli i “Keeping Up With the Kardashians” është shprehur për dëshirën për të zgjeruar familjen e saj në të kaluarën pasi lindi vajzën e saj me Tristan Thompson True në prill të vitit 2018. Dy vjet më vonë, në një episod të prillit të vitit 2020 të serialit, Khloe u përfshi në një debat për ngrirjen e vezëve të saj gjatë një bisede me shoqen më të mirë, Malika Haqq.

Unë vendosa që do të ngrij vezët e mia sepse nuk ka asnjë anë negative, kështu që pse jo?

Në një formë apo një tjetër, duket se Khloe është më gati se kurrë të bëhet nënë për herë të dytë. Ky postim në Twitter sigurisht që ka ndezur diskutimet dhe të gjithë janë në pritje të një lajmërimi nga bukuroshja e “KUWTK”.

Nëna e 3-vjeçares True Thompson kohët e fundit konfirmoi se ajo do të donte që vajza e saj të kishte një vëlla ose motër kur të jetë koha e duhur. Tema u ngrit më 13 tetor, ndërsa Khloe postoi True në Twitter.