Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian paska pranuar fshehurazi propozimin e Tristan Thompson?!

Khloe Kardashian thuhet se u fejua me të dashurin e atëhershëm Tristan Thompson vetëm një muaj para se ai të linte shtatzënë modelen e fitnesit Maralee Nichols. Një burim i brendshëm i tha Buzzfeed se Khloe kishte pranuar fshehurazi propozimin e Tristan në shkurt të vitit 2021 përpara se ta tradhtonte atë me Nichols atë mars.

U supozua gjithashtu se Khloe, 38, dhe Tristan, 31, ishin ende të fejuar në atë kohë që doli lajmi, në dhjetor, se ylli i NBA kishte një fëmijë. Tristan e dinte mirë se Nichols kishte një fëmijë, por e mbajti lajmin nga Khloe dhe e inkurajoi atë të vazhdonte udhëtimin e tyre me nënën surrogate.

Ata kaluan një transferim embrioni në fund të nëntorit 2021, vetëm disa ditë para se skandali i atësisë të bëhej publik.

Pretendimet e bëra nga Buzzfeed kundërshtojnë drejtpërdrejt narrativën e thënë në episodin e së enjtes të The Kardashians, ku motra e madhe e Khloe, Kim Kardashian, sugjeroi se themeluesja e “Good American” kishte refuzuar një propozim nga Tristan në dhjetor 2020.

Por tani po pretendohet se Khloe në fakt e kishte refuzuar Tristan në dhjetor të 2019-ës, por ata e rishikuan diçka të tillë në shkurt të vitit 2021, gjë që ajo e pranoi.