Celebrities Film & Tv

Kim Kardashian ka një dëshirë që lidhet me superheronjtë e Marvel!

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian është një nga personazhet më të komentuar dhe më kontroverse në mbarë botën.
Modelja dhe biznesmenia nuk është e panjohur për eksperimentet e saj me pamjen apo edhe deklaratat e çuditshme por kërkesa e saj e fundit do të lërë shumë të befasuar teksa ajo ka shprehur dëshirën se do t’i bashkohet Marvel Cinematic Universe.

E pyetur nëse aktrimi ishte diçka që ajo aspironte të merrte pjesë ajo tha se do të ishte e gatshme për t’u bërë pjesë. Kardashian tha për IW se:

Do ta bëja nëse do të vinte diçka argëtuese. Ndoshta një film i Marvel-it, do të ishte shumë argëtues për t’u bërë. Unë nuk jam duke kërkuar në mënyrë aktive, por mendoj se gjërat vijnë vetëm kur duhet.

E vërteta është se Kardashian, gati të mbushë 42 vjeç, tashmë ka një sfond në botën e aktrimit. Në fakt, në vitin 2021 ajo dha premierë ‘Paw Patrol: The Movie’, në të cilën ajo shprehu një nga personazhet dhe po përgatitet për vazhdimin, i cili do të mbërrijë në vitin 2023. Përveç kësaj, ajo ka pasur edhe një rol në filma si ‘Disaster Movie’, ‘Ocean’s 8’ dhe ‘Alligator Boots’ dhe gjithashtu ka pasur role dytësore në shfaqje televizive si ‘CSI: New York’, ‘Beyond the Break’ dhe ‘Drop Dead Diva’.

Megjithatë, nuk do të ishte e çuditshme ta shihnim Kardashian në filmin e Marvel-it, aq më tepër që interpretues të tillë si Harry Styles, kanë gjetur role kohët e fundit.