Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian pozon për fushatën e re të SKIMS dhe të gjithë mbetën pa fjalë!

Kim Kardashian lançoi linjën e saj të veshjeve në vitin 2019. Ndërkohë, ajo shfaqi format e saj të pabesueshme me të brendshme të tejdukshme për një fushatë të re SKIMS me Fendi e cila do të nisë më 6 nëntor.

Model behavior: Kim Kardashian flashed her incredible curves in sheer lingerie for a new SKIMS campaign with Fendi which is set to launch on Nov. 6

Influencuesja 41-vjeçare e mediave sociale ndau një seri fotosh seksi në Instagram të hënën në mëngjes për bashkëpunimin më të fundit.

Strike a pose: Kim proved to be the perfect model wearing a see-through sports bra top with the famed Fendi moniker running across her chest

Kim dëshmoi se ishte modelja perfekte e veshur me një bluzë sportive të tejdukshme me emrin e famshëm Fendi që kalonte nëpër gjoks.

Boss: Kim launched SKIMS in 2019 and has since included bras, bralettes, bodysuits and shorts to the range of solutionwear, which was initially supposed to be called Kimono but received backlash for cultural appropriation

Flokët e saj ngjyrë kafe të errët ishin të lidhura përsëri në një bisht me një shkëlqim të lehtë, ndërsa makeup ishte i thjeshtë dhe e bënte Kim të dukej mahnitëse.

Perfection: Peeks of her toned abs peered through a pair of high-waisted tights which she wore with black bikini briefs and matching mules

Nëna e katër fëmijëve gjithashtu kishte kostume trupi me mëngë të gjata, të ngjyrave të ndryshme, dhe padiskutim me një trup të tillë, veshja dukej më se e përshtatshme.

Her dark brown hair was tied back into a tight ponytail with effortless glam focused on highlighting her bold brows and perfect pout.

Ajo më pas kishte veshur një trup me ngjyrë të gjelbër të çelur dhe qëndroi ngrohtë teksa mbante një pallto të ngjashme.

Seeing green: She switched things up a bit into an olive bodysuit and stayed warm wearing a matching puffer coat

Kim lançoi SKIMS në vitin 2019 dhe që atëherë ka përfshirë sutjena, kostume trupore dhe pantallona të shkurtra në gamën e veshjeve, të cilat fillimisht supozohej të quheshin Kimono, por pati reagime të kundërta për përvetësimin kulturor.

Angles: The mother-of-four threw her hands in the air to model a long-sleeve, dark grey mock-neck bodysuit which was cut high to her hips

Kim di të jetë gjithnjë e kuruar, në formë, e veshur mirë dhe me shumë stil. Një figurë që edhe ka ngjallur debat shpeshherë, lidhur me efektin që ka te fansat, por padfiskutim shumë e dashur dhe e pëlqyer nga një numër i madh ndjekësish.