Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian shprehet për ish-partnerin e saj Pete Davidson: “Ai është një person kaq i mirë…”

Kim Kardashian ka folur shumë mirë për ish të dashurin e saj Pete Davidson. Dyshja konfirmuan publikisht romancën e tyre në nëntor të vitit 2021, por më vonë u ndanë pas nëntë muajsh lidhje.

Thuhet se ata kanë luftuar me natyrën në distancë të marrëdhënies së tyre dhe kanë rënë dakord të mbeten miq. Ish-çifti thuhet se kanë ende shumë dashuri për njëri-tjetrin, me 41-vjeçaren Kim që tani komenton Pete, 28 vjeç, teksa ajo e quajti atë të lezetshëm.

Ai është i lezetshëm. Ai është një person kaq i mirë.

Kjo vjen pasi themeluesja e SKIMS thuhet se është gati të nisë takimet romantike edhe një herë ndërsa kërkon të duhurin. Një burim i tha që ajo po i pyet miqtë se me kë duhet të dalë më pas. Burimi shtoi:

Kim është shprehur se është gati të dalë me dikë më të madh në moshë, por duhet të jetë personi i duhur që ta kuptojë jetën e saj. Ajo nuk po komprometon lirinë e saj tani.

Kujtojmë se sipas “National Enquirer”, Kim e ka harruar tashmë aktorin me të cilin ishte në lidhje për 9 muaj dhe i ka vënë syrin sipërmarrësit Elon Musk si partnerin e saj të ri. Siç përshkruhet nga gazeta tabloid, biznesmenia dëshiron të ndajë jetën e saj me dikë që është po aq i pasur sa bashkëthemeluesi dhe CEO i “Tesla”.