Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kjo është xhaketa e mrekullueshme e Kanye West me fytyrat e fëmijëve të tij!

Kanye West tregoi xhaketën e tij të zbukuruar me fytyrat e fëmijëve, ndërsa ish-partnerja e tij Kim Kardashian shijonte takimet me Pete Davidson. Reperi dhe ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, u martuan në vitin 2014 dhe u ndanë në fillim të këtij viti. Kim dhe Kanye kanë katër fëmijë së bashku, duke përfshirë North, Saint, Psalm dhe Chicago.

Kohët e fundit, muzikanti u pa në Los Angeles i veshur me një xhaketë të zbukuruar me fytyrat e fëmijëve të tij. Xhaketa blu kishte fytyrën e North në pjesën e përparme dhe fytyrën e Psalm në anën e pasme. Xhaketa i përshtatet xhinseve të zeza të zbehura dhe një kapeleje të zezë që ai mbante.

Dalja e tij vjen pasi Kim dukej se kishte konfirmuar romancën e saj me Pete duke u mbajtur për dore. Ata u afruan pas qëndrimit të Kim në “Saturday Night Live” në tetor, me të dy duke ndarë një puthje gjatë një skene. Në fotot e marra nga MailOnline javën e kaluar, dyshja mund të shihen me gishtat e tyre të lidhur teksa Kim buzëqesh në një foto të rrallë pa grim. Ajo dukej e lumtur në shoqërinë e Pete me tuta sportive gri dhe një jelek të bardhë.

Dyshja kishin festuar ditëlindjen e 28-të të komedianit dhe po qëndronin në grumbullin e pallatit të Kris Jenner në Palm Springs. Kohët e fundit, të dy kanë qenë më të hapur me romancën e tyre dhe janë fotografuar në takime të shumta. Kujtojmë, se Kim dhe Pete shijuan një natë romantike në restorantin italian Giorgio Baldi në Santa Monica të Kalifornisë.