Klodi Hoxha na zbulon më shumë rreth rolit të tij në filmin më të ri “Internim”!
@ the Movies • 09:51 22/01/2022
I ftuar në studion e “At The Movies” ka qenë aktori Klodi Hoxha, i cili ka folur për rolin e tij në filmin më të ri “Internim” që është duke u shfaqur në kinema. Arta Sinamati Edi Hallaçi Kledi Hoxha Wizii Dj
Filmat e animuar të dubluar në shqip, një improvizim nga Erion Dushi dhe Lorenc Kaja!
@ the Movies 14:05 21/05/2022
Njihuni me zërat që fshihen pas filmave të dubluar në shqip, personazhet me të cilët jemi rritur!
@ the Movies 14:04 21/05/2022
Zbuloni filmat më të rinj nga Cineplexx!
@ the Movies 14:01 21/05/2022
Elsa Ymeri komenton të rejat më të fundit nga bota e kinematografisë!
@ the Movies 13:17 14/05/2022
Nuk do të donit t’i humbisni filmat më të rinj nga Cineplexx…
@ the Movies 12:55 14/05/2022
Aktori Amri Hasanlliu zbulon më tepër për filmin e ri shqiptar “Legjenda e Bastunit”!
@ the Movies 15:09 07/05/2022
“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” vjen në Cineplexx, ja çfarë duhet të dini!
@ the Movies 15:03 07/05/2022