Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Igli Zarka: “Kohën time në ‘Big Brother’ e meritonin lojtarët më të fortë!”
Pardon My French • 20:44 25/11/2021
Një personazh padyshim shumë i veçantë ishte i ftuar ditën e sotme në "Pardon My French". Bëhet fjalë për aktorin e njohur dhe ish- banorin e "Big Brother VIP", Igli Zarka. Ai ka qenë shumë i përfolur ditëve të fundit pasi edhe pse nuk qëndroi gjatë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri la shumë gjurmë. Ekskluzivisht për TAR, Igli zbuloi shumëçka nisur nga karriera e tij, jeta personale, eksperienca në "Big Brother VIP" dhe banorët brenda shtëpisë. Igli Zarka Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Olsa Muhameti zbulon gjithçka për programin tuaj të preferuar të dashurisë “Për’puthen”!
Pardon My French 18:10 13/01/2022
A është përputhur Olsa e “Për’puthen”?!
Pardon My French 18:05 13/01/2022
Olsa Muhameti sqaron rivalitetin mes “Për’puthen” dhe “Big Brother Vip”!
Pardon My French 18:04 13/01/2022
Cilat kanë qenë lajmet që kanë tërhequr vëmendjen e shqiptarëve gjatë javës?
Pardon My French 17:58 13/01/2022
Më e lehtë të takosh Olsën apo Edi Ramën?
Pardon My French 17:56 13/01/2022
Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Pardon My French 18:09 31/12/2021
Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Pardon My French 17:48 31/12/2021