KOKA zbulon më shumë mbi projektet e saj të reja dhe jo vetëm!
Live From Tirana • 12:27 10/08/2022
KOKA është një nga artistet më të talentuara të tregut dhe që herë pas here vjen me projekte mjaft unike. Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të re, “Skin and bones” e cila ka hyrë këtë javë në klasifkimin e “The Top List”, Top Awards, pjesë e albumit të saj që pritet të publikohet së shpejti. Në një lidhje telefonike për “Live From Tirana”, KOKA na ka zbuluar më shumë për albumin e saj dhe jo vetëm… Albana Ruçi Stenaldo Mëhilli KOKA Danko Dj
Xhonald Mamo na tregon si të zgjasim jetën e pajisjeve tona elektronike!
Live From Tirana 12:33 01/10/2022
Niko Komani zbulon anën tjetër të lajmeve të rreme që qarkullojnë në rrjet!
Live From Tirana 10:26 30/09/2022
Vesa Smolica rikthehet në muzikë pas një pauze të gjatë, ja si e përjeton ajo këtë periudhë!
Live From Tirana 10:25 30/09/2022
Opera “Cavalleria Rusticana” rikthehet në TKOB pas 34 vitesh, ja çfarë duhet të dimë!
Live From Tirana 10:21 30/09/2022
Ja disa nga përshtypjet e turistëve për atraksionet e njohura…
Live From Tirana 15:14 29/09/2022
Elona dhe Jonida na zbulojnë se çfarë të presim nga sezoni i ri i “Pardon My French”!
Live From Tirana 14:25 28/09/2022
Sa vlerë kanë konkurset e bukurisë sot?! Alda Bida na tregon gjithçka!
Live From Tirana 11:52 28/09/2022