Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian bëhet nostalgjike, ylli i “KUWTK” risjell fotosesionin e saj seksi!

Kourtney Kardashian postoi në Instagram të mërkurën për të ndarë disa foto më të vjetra nga një fotosesion i mëparshëm. Bukuroshja 42-vjeçare është parë me taka të larta, një fustan dhe geta rrjete në imazhet e prapaskenës nga xhirimet e saj për numrin e 3 marsit të “Bustle”.

Ylli i realitetit televiziv dukej e qetë në fotosesion. Brenda revistës ajo tregoi shumë për shëndetin e saj mendor. Ajo ishte në një situatë të vështirë pasi u nda nga partneri prej shumë vitesh dhe babai i tre fëmijëve të saj, Scott Disick, në vitin 2015.

Kjo bëri që ylli 42-vjeçar të shkonte në një udhëtim terapie në 2017 për të zgjidhur problemet e saj, tha ajo. Bukuroshja brune e cila tani është e martuar me rokerin Travis Barker, tha:

Unë kam vetëm ndjenja si, një bollëk prej tyre. Unë thjesht do të filloja të qaja gjatë gjithë kohës

Por të paturit e atyre kohërave të vështira ishin një mësim për të:

Unë shoh rritjen që vjen nga ato vende të pakënaqura që e bëjnë të gjithën të vlefshme. Nëse nuk do të kalonim nëpër këto slita, nuk do të arrinim në pjesën e mirë.

Ajo filloi të shkonte në terapi në vitin 2017.