Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian e zemëruar me familjen e saj, por pse?!

Thuhet se Kourtney Kardashian është e zemëruar që familja e saj po e lë në hije dasmën e saj me të fejuarin Travis Barker. Ylli i realitetit televiziv u fejua me muzikantin në tetorin e vitit të kaluar, pasi çifti zyrtarizoi lidhjen e tyre në fillim të të njëjtit vit.

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, e cila ndan tre fëmijë me ish-in e saj Scott Disick, thuhet se po përgatitet të ketë ditën e madhe në muajt e ardhshëm. Megjithatë, thuhet se ka shqetësime se dasma e saj e ardhshme me Travis është lënë në hije nga gjëra të ndryshme që po ndodhin në jetën e vëllezërve dhe motrave të saj. Sipas The Sun, një burim ka thënë së fundmi:

Kourtney është e tërbuar që kjo dramë e fundit familjare po lë në hije planifikimin e dasmës.

Ata thanë se ajo ndjeu se për një herë të vetme duhet të ishte gjithçka për të. Disa nga vëllezërit e motrat e saj kanë tërhequr vëmendjen muajt e fundit, përfshirë Kim Kardashian, e cila përflitet se është në një lidhje me komedianin Pete Davidson. Romanca e tyre thuhet se ka lënë të paimpresionuar ish-bashkëshortin e Kim, Kanye West. Madje ka një referencë për Pete në këngën e tij të sapopublikuar.

Khloé Kardashian, në vend të kësaj ka qenë në qendër të dramës për të dashurin e saj Tristan Thompson, pasi ai kishte një fëmijë me një grua tjetër vitin e kaluar. Motra më e vogël Kylie Jenner aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë me partnerin Travis Scott, me shtatzëninë e saj duke shkaktuar emocione te fansat.