Celebrities Gossip Music Showbiz

Kourtney Kardashian vendos këngën e Selena Gomez në Lemme Promo pas ‘dramës’ me Kylie Jenner!

Kourtney Kardashian befasoi fansat me zgjedhjen e këngës së saj teksa promovonte një produkt të ri nga marka e saj Wellness, Lemme. Llogaria zyrtare për kompaninë kohët e fundit postoi një TikTok duke promovuar pikat e saj të reja të lëngshme të myshkut irlandez. Ndërsa tregonte artikullin, kënga e Gomez e vitit 2014 “The Heart Wants What It Wants” ishte në sfond. Një fans shkroi në mediat sociale:

 Edhe Kourtney është një fanse e Selena-s.

Ndërkohë, një tjetër komentues pyeti nëse Gomez ishte “shoqe” me yllin e realitetit, pas dramës së saj me ish-shoqen Kylie Jenner. CEO e Kylie Cosmetics, 25 vjeç, u bë titujt kryesorë në shkurt pasi ajo postoi një histori në Instagram të saj dhe Hailey Bieber (e mbiemri Baldwin) në një telefonatë në FaceTime ndërsa zmadhonte vetullat e tyre.

Postimi erdhi menjëherë pasi Gomez vuri në dukje përmes TikTok se ajo “i laminoi shumë vetullat”. Jenner, nga ana e saj, sqaroi se nuk po përpiqej të kundërshtonte ish-yllin e Disney Channel, duke shtuar përmes Instagramit:

Kjo nuk ka aspask lidhje me Selena-s dhe nuk i pashë postimet e saj të vetullave! Ju djema po shpikni diçka nga asgjëja. Ky është budallallëk.

Gomez gjithashtu shkroi në seksionin e komenteve:

Dakord @kyliejenner është e gjitha e panevojshme. Unë jam një fanse e Kylie!

Në të njëjtin muaj, ylli i “Only Murders in the Building” njoftoi se do të largohej nga mediat sociale pasi ngriti vetullat nga një koment tjetër që mbron Taylor Swift nga Bieber, 26 vjeç.  Banorja e Teksasit, e cila u kthye disa ditë pas njoftimit, vazhdoi të shokonte fansat kur adresoi thashethemet për grindjen e saj të dyshuar me gruan e ish të dashurit Justin Bieber. Gomez shkroi përmes një Story në Instagram më 24 mars:

Hailey Bieber kontaktoi me mua dhe më bëri të ditur se ajo ka marrë kërcënime me vdekje dhe komente kaq të urryera. Askush nuk duhet të përjetojë urrejtje ose ngacmim. Unë gjithmonë kam mbrojtur mirësinë dhe me të vërtetë dua që e gjithë kjo të ndalojë ❤️.

Gomez dhe Hailey fillimisht shkaktuan spekulime për një përçarje për shkak të marrëdhënieve të tyre përkatëse me Justin, 29 vjeç. Aktorja fillimisht ishte në lidhje me muzikantin nga viti 2010 deri në vitin 2018.