Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian zbulon të brendshmet që kishte në udhëtimin romantik me Travis Barker!

Kourtney Kardashian ndau shumë nga arratisja e saj për një natë në Montecito të Kalifornisë këtë javë me të fejuarin Travis Barker. Çifti u pa në plazh në hotelin Rosewood Miramar, ku Barker u ul në gju dhe i kërkoi Kardashian të martohej me të më 17 tetor 2021. Njëri nga postimet kishte një detaj të lezetshëm, pasi dukej sikur duart me doreza të kuqe po mbanin zonën e gjoksit.

Që kur Kourtney filloi romancën me Travis një vit më parë, ajo ka provuar një stil tjetër me ngjyra më të errëta si e kuqja dhe e zeza. Shpesh ajo tregon të brendshmet e saj gjithashtu. Fëmija më i madh Kardashian ka përdorur gjithashtu faqen e saj “Poosh” për të folur për të brendshmet këtë vit.

Në mendjen tonë kemi veshje të brendshme… por ato lloj që janë mjaft të rehatshme për të fjetur dhe për t’u kontrolluar me një çmim të përballueshëm.

Me fjalë të tjera, veshje gjumi seksi. Ruani të brendshmet tuaja tërheqëse për një natë të veçantë dhe rifreskojeni sirtarin tuaj të gjumit me një përzgjedhje të seteve, shapkave dhe rrobave tona të preferuara që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë përpara se të rrëshqisni nën çarçafë.

Kourtney dokumentoi kohën e tyre në qytetin bregdetar me anë të disa imazheve që ndau në Instagram. Ndërkohë, kujtojmë se Kourtney thuajse nuk njihej me trupin e mbuluar me ‘tatuazhe’ në një foto të edituar të cilën ylli i realitetit e ka shpërndarë në rrjetet sociale. Ajo tregon yllin e “Keeping Up With the Kardashians” duke shfaqur një pamje shumë më të ashpër me ‘tatuazhe’ të ndryshme në pjesën e sipërme të gjoksit, krahëve dhe këmbëve të saj, por ato në fakt nuk janë reale.