Celebrities Gossip Showbiz

Kris Jenner ndan kartolinën e parë të Krishtlindjeve me të dashurin e saj 25 vjet më të ri!

Kris Jenner ka bërë diçka të re këtë vit. Mamaja 67-vjeçare ka ndarë kartolinën e saj të parë të Krishtlindjeve me të dashurin e saj, 42-vjeçarin Corey Gamble. “Gëzuar festat, Kris dhe Corey”, shkruhej në kartën me shkrim floriri.

Gamble kishte veshur një pulovër jeshile dhe producentja e Keeping Up With The Kardashians u pa me një xhaketë të kuqe, të bardhë dhe të zezë teksa ishin krah për krah në një imazh për të promovuar Shutterfly. Jenner bashkëpunoi me Shutterfly për fushatën e tyre të re të quajtur Win The Holidays.

Kris ka zbuluar gjithashtu zgjedhjet e saj të preferuara të kartave të festave të personalizuara duke përfshirë Kartën e Pushimeve Glowing Giftwrap, Speckled Thick Holiday Card dhe Scripted Spirit Holiday Card. Nuk dihet nëse familja do të pozojë së bashku për një kartolinë këtë vit.

Në vitin 2020, Kim u kthye në të gjitha kartolinat e familjes. “Meqenëse nuk bëmë një kartolinë për Krishtlindje këtë vit, mendova të bëja një rikthim tek disa”, shkroi ylli dy vjet më parë.

Shpresoj që të gjithë të kenë një festë të lumtur dhe të shëndetshme.

Imazhet ishin nga fëmijëria e saj deri në vitin 2019. Në një foto të mrekullueshme, Kim dhe katër fëmijët e saj, North, shtatë, Saint, pesë, Chicago, dy dhe Psalm, një, të gjithë kishin veshur kostume sportive gri. Ata ishin vendosur së bashku në një shkallë me babanë Kanye West.