Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Ku shkon kështu pa mua o 50 mijë lekshi im”, poezia që do t’ju drithërojë…
Pardon My French • 18:14 14/10/2021
Poezia që do t'ju drithërojë vjen këtë javë në "Pardon My French" në rubrikën më të re "Poezia". Jonida Aliçkolli Kevi Kaloi Dj Wizii
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French 19:28 02/12/2021
Qëndrimi i Arbër Çepanit për raportin Donald-Beatrix, polici i mirë apo polici i keq?!
Pardon My French 19:17 02/12/2021
Pamjet spektakolare në “Burj Khalifa”, e cila u ndriçua me flamurin shqiptar!
Pardon My French 19:09 02/12/2021
Çfarë ndodh pasi del nga “Big Brother” sipas Arbër Çepanit?!
Pardon My French 18:41 02/12/2021
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French 17:36 26/11/2021
Igli për Fifin: “Ka topin, fushën dhe portat, nëse i përdor mirë mund t’i shkatërrojë të gjithë!”
Pardon My French 20:57 25/11/2021
Igli Zarka: “Kohën time në ‘Big Brother’ e meritonin lojtarët më të fortë!”
Pardon My French 20:44 25/11/2021