Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Kujtesa kolektive e së shkuarës gjithmonë na kthen tek komunizmi
Dilema Sociale • 21:55 15/03/2021
Si çdo herë, Eno Popi vjen me tema shumë delikate si dhe me të ftuar tepër interesant. Këtë herë në "Dilema Sociale" u trajtua tema e komunizmit dhe kujtesa kolektive, e cila na kthen gjithmonë në të shkuarën e lidhur kjo me shumë filma shqiptarë që vërtiten rreth kësaj tematike. Për të folur rreth filmave ishte i pranishëm në studio regjisori i njohur Namik Ajazi.
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021