Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Kundër Rrymës: “Jam i lidhur por kam qejf të flirtoj!”
Pardon My French • 19:04 24/06/2021
Në emisionin "Pardon My French" nuk mund të mungojë humori që sjell rubrika 'Kundër Rrymës', ku shfaqen komente të ndryshme rreth preferencave më të çuditshme të njerëzve, si dhe komentet më argëtuese të bëra nëpër rrjete sociale. Këtë herë Jonidës dhe Kejvit iu bashkuan edhe të ftuarit, binjakët Veshaj. Donald Veshaj Romeo Veshaj Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Dj Wizzii
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021